fbpx

El.parduotuvių kūrimas

Turinys

El.parduotuvių kūrimas aktualus ir tiems, kurie dar tik pradeda kurti savo prekybos verslą, ir tiems, kurie jau seniai turi fizines parduotuves. El.parduotuvė yra būtinas įrankis verslui augti ir plėstis. 
Apsipirkimas internetu pasaulyje jau seniai tapo itin patogiu ir populiariu būdu. Lietuvoje el.prekyba augo šiek tiek lėčiau. Tačiau nuo 2020 metų, prasidėjus pandemijai, elektroninės prekybos plėtra padarė neįtikėtiną pažangą Lietuvoje. Ir netgi ribojimams pasibaigus, daugumai pirkėjų apsipirkimas internetu tapo patrauklesnis, nei apsipirkimas fizinėse parduotuvėse. Pirkėjai tame mato daugybę privalumų:

 • Pirkti internetu yra žymiai paprasčiau, sugaištama mažiau laiko, greičiau randamos norimos prekės ir paslaugos.
 • Lengviau palyginti kainas pas kelis pardavėjus iš karto.
 • Paprasčiau pastebėti vykdomas nuolaidas ar akcijas.
 • Nereikia stovėti automobilių spūstyse, važiuojant apsipirkti, bei eilėse prie kasos.
 • Galima apsipirkti iš bet kurio pasaulio kampelio, bet kuriuo paros metu.
 

El.parduotuvių kūrimas - privalumai verslui

Apsipirkti internetu yra neabejotinai patogu klientams, tačiau tai – labai patogu ir verslams.

 • Pirmiausia, tai – puikus būdas pradėti prekybą jaunam, naujam verslui. Kai nėra pakankamai lėšų investicijoms į fizinę parduotuvę. Žinau, kad daug verslų pradeda prekiaudami tiesiog socialiniuose tinkluose. Tačiau iš patirties žinau, kad toks prekybos būdas – labai imlus laikui.
  Komunikacija su kiekvienu klientu asmeniškai padeda sukurti tiesioginį ryšį. Tačiau tuo pačiu atima ir daug laiko. Verslo pradžioje kiekvienas toks pokalbis džiugina, tačiau ilgainiui, daugėjant klientų kiekiui, atima visą laiką ir jo nebeužtenka kitiems darbams atlikti.
 • Čia išryškėja antrasis privalumas – el.parduotuvė padeda optimizuoti daugybę procesų. Ji padeda sekti Jūsų likučius sandėlyje. Palengvina apmokėjimo procesą klientui, todėl sumažėja eigoje atšauktų užsakymų skaičius.
 • Trečia – ir tikriausiai svarbiausia dalis – padeda Jums plėsti užimamos rinkos dalį. Lyginant su fizine parduotuve, kurioje apsilanko įprastai tik to miesto gyventojai, el.parduotuvę gali aplankyti visos šalies gyventojai. Ar net klientai, gyvenantys kitoje šalyje. Tinkamai optimizavus elektroninę parduotuvę, klientų ratas organiškai ima didėti.
El.parduotuvių kūrimas

Galėčiau išvardyti dar daugybę el.parduotuvių privalumų, tačiau geriau tai padaryti tiesiogiai. Jeigu domina el.parduotuvių kūrimo paslauga ar norite pasikonsultuoti, lauksiu Jūsų skambučio arba žinutės:

 

El.parduotuvių kūrimas - kodėl verta pasirinkti mane?

 • Pirmiausia – turiu beveik 15 metų darbo rinkodaros, komunikacijos ir reklamos srityje. Tad į el.parduotuvės kūrimą žiūriu strategiškai. Kaip į bendrą Jūsų verslo dedamąją. Kaip į vietą, kurioje klientas turi galimybę pažinti Jus, Jūsų produktą ar paslaugą. Ir susidaryti nuomonę apie visa tai. Prieš pradedant kurti, aš pirmiausia susipažįstu su klientu, jo idėja, jo norima perduoti žinute. Jei viso to klientas pats nėra apsprendęs – padedu išsigryninti.
 
 • Antra – el.parduotuvių kūrimas man yra reiškia daugiau, nei tik techninių reikalavimų atitikimas. Žinau, kad kuriu įrankį, padėsiantį verslui augti, plėstis, tobulėti. Į tai sudedu visas savo sukauptas žinias ir patirtį. Ir kalbu ne tik apie puslapių kūrimo patirtį, bet ir apie rinkodaros, komunikacijos, vartotojų elgsenos, prekinio ženklo vystymo ir kitas turimas žinias.
 • Trečia – puikiai valdau teksto rašymo meną, todėl jei tik norėsite, sukursiu visus reikiamus SEO tekstus. Pasirūpinsiu, kad jie atitiktų Jūsų komunikavimo stilių ir užėjęs klientas tęstų pažintį su Jumis ir Jūsų idėjomis. Ne manosiomis. Mano rašomi tekstai – nėra sausi. Jie – įtraukiantis, informatyvūs, įdomūs.

 

 

 •  Ketvirta – ne tik sukursiu Jūsų el.parduotuvę, bet ir atliksiu jai SEO optimizavimą. Trumpai tariant – įdarbinsiu ją nuo pirmųjų dienų. Įdiegsiu visus reikiamus įrankius tam, kad galėtumėte patogiai sekti jos augimą bei duomenis apie apsilankiusius klientus. Taip galėsite ateityje tobulinti parduotuvę ir geriau suprasti savo klientų poreikius.

kainos

Kiek kainuoja sukurti el.parduotuvę?

Žinau, kad daugumai, svarstantiems apie el.parduotuvės kūrimą, daugiausia abejonių kelia jos kaina. Tačiau paprastai atsakyti kiek kainuoja jos kūrimas – negaliu. Kadangi kiekviena parduotuvė yra labai skirtinga, skiriasi jos vidinių puslapių skaičius. Kai kurie klientai produktus nori susikelti patys, kiti – prašo tai atlikti mane. Geriausia nustatyti kaina – susisiekus tiesiogiai ir pabandžius paskaičiuoti kiek ir ko konkrečiai Jums reikės. Galiu atsakyti trumpai, kad el.parduotuvių kūrimo kainos prasideda nuo 150€.
Tačiau –
jei paaiškėtų, kad visos parduotuvės biudžetas jums per didelis, galime darbus dėliotis per keletą mėnesių, palaipsniui kurti el.parduotuvę ir atsiskaityti galite dalimis.