fbpx

Internetinių svetainių kūrimas

Turinys

Internetinių svetainių kūrimas – tai paslauga, kuri labiausiai tinka paslaugos teikėjams. Nesvarbu, ar esate vienas žmogus, teikiantis paslaugą, kurią norite pristatyti. Pvz. esate advokatas, sodininkas ar masažuotojas. Ar verslas – automobilių švaros centras, SPA salonas ar jogos mokykla. Internetinė svetainė – puikus būdas pristatyti save ir savo paslaugas. Išsamiau papasakoti savo išskirtinumus ir idėjas.
Klientui, prieš apsilankančiam pas Jus – taip pat labai patogu sužinoti daugiau apie Jūsų paslaugas, kainas. Galiausiai – pasitikslinti Jūsų kontaktus ar adresą.

  • Klientams patogiau visą informaciją rasti vienoje svetainėje, nei klaidžioti Jūsų socialiniuose tinkluose ir ieškoti reikiamos info.
  • Svetainė gali būti ne tik pristatanti, bet ir parduodanti – pvz. joje galima užsisakyti maistą išsinešimui ar užsiregistruoti vizitui. Taigi, klientui tai žymiai patogiau, nei skambinti Jums ir bandyti išklausti visą info.
  • Svetainėje galite sudėti gausybę nuotraukų, video ir tekstinės informacijos, kuria galite sėkmingai pristatyti save, suformuoti profesionalų įvaizdį, pasidalinti klientų atsiliepimais ir paskatinti potencialų klientą pasinaudoti Jūsų paslaugomis.
Internetinių svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas - kokia jų nauda verslui?

Jau pradžioje pristatymo paminėjau kuo tai patogu klientui. Tad pirmasis ir pagrindinis privalumas verslui būtent ir yra tai, kad patogu jo klientui.Jeigu Jūsų teikiamų paslaugų spektras yra platus, tam, kad apie viską sužinotų klientas, neužteks vien socialinių tinklų, kurie tampa dažna alternatyva svetainei. Soc.tinklų funkcija – „pumpuoti” didelį, nuolat atsinaujinančios informacijos srautą. Tad klientui būtų tiesiog sudėtinga visą informaciją rasti. Tuo tarpu savo nuosavoje svetainėje visą info pateikiate taip, kad joje būtų lengva orientuotis ir rasti būtent tai, kas domina. Pavyzdžiui, kainas, paslaugos trukmę ar tai pasaugai užsiregistruoti.

Antrasis privalumas – čia galite paaiškinti klientui kuo Jūsų paslauga yra patrauklesnė už kitų. Kokiomis vertybėmis vadovaujatės kurdamas verslą, bei ką išskirtinio galite pasiūlyti savo klientui.

Trečia ir ko ne pati svarbiausia internetinės svetainės savybė – ji turi dirbti ir „atvesti” naujus klientus. T.y. tinkamai optimizuota svetainė, kaip ir el.parduotuvė – turi atvesti Jums klientus, kurie apie Jus dar nežino. Ir Jūsų teikiamų paslaugų ieško Google paieškoje.  taip lėsdama Jūsų klientų ratą ir didindama Jūsų užimamos rinkos dalį.

Kiek kainuoja sukurti internetinę svetainę?

Kiek kainuos būtent Jūsų internetinė svetainė aš galėčiau atsakyti tik po pokalbio su Jumis. Išsiaiškinusi kokio didumo ir sudėtingumo svetainė Jums reikalinga. Nuo to ir priklausys kiek darbo reikės į ją įdėti ir kiek tai kainuos.
Suprantu, kad norisi žinoti nors orientacinę kainą, tad atsakysiu taip – svetainių kūrimo kaina prasideda nuo 150€.
Už šią kainą mes išsirenkame domeną (jūsų internetinės svetainės adresą), parenkame jos dizainą. Tuomet aš sudėlioju jos „griaučius” – visą turinį iš kokių puslapių ji susidėlios. Įdiegiu reikiamus įrankius svetainės lankomumo stebėjimui. Bei apsilankančių klientui analizavimui. Sukuriu, užpildau ir optimizuoju pirmąjį puslapį.
Galbūt tiek Jums ir užteks? Gal Jūs tik norite prisistatyti savo klientui?
Jeigu vidinių puslapių reikia daugiau – jų turinio kūrimas ir optimizavimas kainuoja apie 50€/ 1 vidinis puslapis.
Tačiau konkretesnę kainą galėčiau įvardyti po pokalbio su Jumis. Susieikime!