fbpx
Trumpa mano istorija

Apie mane

Rinkodaros specialistė, patyrusi nesėkmę ir atradusi SEO

Keith Keller
rinkodaros ir el.komercijos specialistė

Deimantė Šmitė

Kartą viename darbe mane pavadino rinkodariste iš prigimties. Iš tikrųjų jaučiu tam pašaukimą. Tačiau net ir geriausi specialistai patiria nesėkmes. Prieš keletą metų turėjau el.parduotuvę, kurią sukūrė viena puiki agentūra. El.parduotuvė puikiai funkcionavo, kai į ją nusiųsdavome klientus iš pvz. socialinių tinklų. Tačiau papildomų pardavimų ji negeneravo ir aš naiviai nesupratau kodėl.
Tada ir ėmiau domėtis ką reikia padaryti, kad parduotuvė pati „atsivestų” klientus. Kad ji būtų randama Google paieškoje. Ir ne šiaip sau randama, o užimtų aukštas pozicijas.
 

Savo el.parduotuvę perrašiau tris kartus

Mano siaubui paaiškėjo, kad visas iki šiol įdėtas darbas, sukelti produktai nedavė praktiškai jokios naudos nes ji… nebuvo optimizuota. Trumpai tariant, jai nebuvo atliktas SEO. Kasdien godžiai skaičiau, klausiau mokymus ir domėjausi kaip viskas turėtų būti sutvarkyta tam, kad parduotuvė dirbtų.
Deja, darbo teko įdėti neadekvačiai daug. Nes kas kartą, sužinojus kažką naujo, suprasdavau, kad tai, ką iki šiol padariau, reikia perdaryti. Savo el.parduotuvę „perrašiau” mažiausiai tris kartus. Kai šį laiką galėjau investuoti į verslo plėtrą.
Tiesa, galiausiai visų mano mokslų ir darbo dėka, parduotuvė ėmė savarankiškai generuoti didelius pardavimus. O parduotuvė užėmė pirmąsias pozicijas Google paieškoje.
 

Pažįstama istorija?

Patirta istorija? Turite el.parduotuvę ar internetinę svetainę, kuri sulaukia lankytojų tik tuomet, kai įkeliate nuorodą į facebook, ar užsakote reklamą? Nesuprantate, kodėl įvedus savo prekės pavadinimą Google paieškoje Jūsų puslapis nerodomas? Pardavimus vykdote gyvai ir nesate tikri ar Jums reikia el.parduotuvės? Susisiekime ir aš Jus pakonsultuosiu, viską paprastai paaiškinsiu ir patarsiu.

Susisiekime

Apie mane Subtilus SEO
Deimantė Šmitė

50+

Įvykdytų projektų

50+

Laimingų klientų

10

Pravestų mokymų

15

metų darbo rinkodaroje