fbpx

SEO konsultacijos

SEO konsultacijos - nes visi klausimai svarbūs

SEO konsultacijos – tai būdas pasitarti visais klausimais, susijusiais su Jūsų el.parduotuvės ar internetinės svetainės darbu. Kartais tiesiog iškyla klausimų ar galima padaryti kažką geriau, kad svetainė rodytų geresnius rezultatus. O galbūt Jūs dar tik svarstote ar Jums reikalinga el.parduotuvė ar svetainė? Arba pats SEO optimizavimas atrodo per daug sudėtingas ir nesuprantamas. Visuomet vadovaujuosi požiūriu – nesvarbių ar kvailų klausimų nebūna. Svarbu turėti su kuo pasitarti ar iš ko gauti teisingus atsakymus.
O klausimų gali iškilti įvairiausių.

Pvz.: kodėl mano svetainės nerodo Google paieškoje?
Kaip man pasijungti Google Search Console?
Ar – nesu tikras ar geriau kurti naują svetainę ar perkelt/optimizuoti senąją?

Turinys:

  1. Nes visi klausimai svarbūs.
  2. SEO konsultacijos – geriau prieš tai pasitarti, nei po to taisyti klaidas
  3. SEO konsultacijų kaina
SEO konsultacijos subtilus SEO

SEO konsultacijos - geriau prieš tai pasitarti, nei po to taisyti klaidas

Iš savo patirties žinau, kad žmonės, turintys el.parduotuvę ar internetinę svetainę, ilgainiui pradeda savarankiškai domėtis kaip ją patobulinti. Informacijos internete yra daugiau, nei pakankamai. Tad labai dažnai, perskaičius vieną kitą straipsnį, imami daryti pokyčiai.

Mano nuomone, tai yra labai sveikintina. Bet. nežinant visumos, dažnai padaromi pokyčiai būna ne naudingi, o atvirkščiai – padaro žalos, apie kurios galimybę net nežinojote.

Pvz. supratote, kad naudojate netinkamus raktinius žodžius, susiradote tinkamesnių ir pakeitėte puslapio pavadinimą, bei jo URL. Tačiau nežinojote, kad pasikeitus URL, jį reikia peradresuoti. Ilgainiui pastebite, kad atlikus pokyčius, kurie turėjo padėti pakilti Google paieškos pozicijose, Jūsų puslapį nusmukdė dar žemiau.

Tokiais atvejais dažnai ima lengva panika ir svyra rankos. Štai tokiais ir panašiais atvejais, kviečiu susisiekti su manimi. Išsiaiškinsime problemas, galimas priežastis ir rasime sprendimo būdus.

O dar geriau – prieš darydami pokyčius, pasikonsultuokite su manimi. Išsiaiškinsime ar numatyti pokyčiai tikrai reikalingi ir kokį tikslą tais pokyčiais norite pasiekti. 

SEO konsultacijų kaina

Pirminė mano konsultacija yra nemokama. Tad drąsiai rašykite ir skambinkite. Kai išsiaiškinsime su kokiomis problemomis susiduriate, surasiu jos sprendimo būdus ir tiesioginio ar online pokalbio metu, paaiškinsiu ir apmokysiu juos spręsti. Žinoma, reikia nusiteikti, kad ne visas problemas gali pavykti išspręsti patiems savarankiškai. Tuomet gali prireikti mano išsamesnių paslaugų.

Daug kalbu apie problemas, tačiau su manimi galite pasikonsultuoti ir rinkodaros strategijos, komunikacijos, prekinio ženklo kūrimo klausimais. Ar pasitarti prieš kurdami el.parduotuvę ar internetinę svetainę.

Konsultacijos kaina – 30€/val. Laikas išnaudojamas produktyviai ir efektyviai, tad dažniausiai užtenka vienos ar dviejų valandų. Susisiekime pirminei, nemokamai konsultacijai: