fbpx

SEO straipsnių rašymas

SEO straipsnių rašymas ir panaudojimas

SEO straipsnių rašymas – išties populiari paslauga. Ir internete Jūs rasite galybę pasiūlymų. Tad kam gi jie reikalingi ir kodėl mano straipsniai Jums bus išties naudingi?
Pirmiausia, norėčiau Jums paaiškinti kur jie naudojami. Pavyzdžiu, dabartinis tekstą, kurį skaitote – taip pat yra SEO straipsnis. Bet kuris mano puslapyje esantis ilgesnis tekstas, gali būti vadinamas SEO straipsniu.

Pvz.: paslaugos SEO auditas informacija ir aprašymas.
Ar Naujienų straipsnis „Atsarginė puslapio kopija. Ar turite ją?”

Turinys:

  1. SEO straipsnių rašymas – kuo jie skiriasi nuo paprastų straipsnių?
  2. SEO straipsnių rašymas – kokia iš jų nauda?
  3. Kodėl straipsnių rašymo paslaugą verta rinktis pas mane?
SEO straipsnių rašymas

SEO straipsnių rašymas - kuo jie skiriasi nuo paprastų straipsnių?

Portaluose Jūs tikrai randate daugybę straipsnių. Vieni jų pasakoja naujienas, kiti – atpasakoja interviu su įdomiais žmonėmis. Tretieji – dažniausiai dalijasi naudinga informacija, patarimais ir pan. Štai šie dažnai būna būtent SEO straipsniai.
Tai tokie straipsniai, kurie savyje slepia nuorodas į kitą, konkretų puslapį. Dažniausiai straipsnyje rašoma ta tema, apie kurią rasite ir spustelėje patalpintą nuorodą.

Tarkime, straipsnyje, kuriame pasakojama, pvz. kodėl automobiliui naudingas poliravimas, rasite keletą kartų paryškintą frazę „Automobilių poliravimas„. O paspaudus ant žodžio, jis Jus nuvestų į puslapį, teikiantį tokią paslaugą.

Kodėl tai yra daroma?
Nes tai – puikus būdas gauti išorinių nuorodų (backlink’ų). Jūs sukuriate ir duodate turinį portalui. Mainais į tai – gaunate atgalinę nuorodą, kitaip tariant – „rekomendaciją” savo puslapiui.

SEO straipsnių rašymas – kokia iš jų nauda?

Kaip jau papasakojau anksčiau, tokie straipsniai – būdas gauti išorinių nuorodų, kurios pakeltų Jūsų puslapio autoritetą. Ir, žinoma, turėtų įtakos geresnėms pozicijoms Google paieškoje. Tačiau tokius straipsnius, tokius tekstus, galite naudoti ne tik išorėje. Juos tinka naudoti ir savo puslapyje. Šie tekstai naudojami paslaugos ar produkto aprašymams, atliekant SEO optimizavimą. Savęs pristatymui. Ar „Blog” skilčiai. Kurioje talpinami straipsniai otpimizuojami konkrečiai raktinei frazei, siekiant atsivesti kuo daugiau potencialių klientų, pagal skirtingas raktines frazes.

Taigi, trumpai tariant – tokie straipsniai naudingi tiek išoriniam, tiek vidiniam SEO.

Kodėl verta rinktis straipsnių rašymo paslaugą pas mane?

Rinkoje Jūs tikrai rasite daugybę pasiūlymų ir kainos šios paslaugos gali svyruoti nuo 5€ iki 50€. Pakomentuoti kodėl kainos tokios skirtingos negaliu. O gal, tiksliau, nenoriu. Nes kiekvienas žino savo darbo kokybę ir ją atitinkamai įvertina. 

Straipsnių rašymo kaina pas mane – nuo 20€/straipsnis. Kiek tiksliai kainuos straipsnis priklausys nuo to, kokios apimties straipsnio (200 ar 2000 žodžių) norėsite. Kokio sudėtingumo bus straipsnio tema ir pan.

Kodėl verta šią paslaugą rinktis pas mane? Dėl kelių paprastų, bet svarbių priežasčių:

1. Į straipsnių rašymas, kaip ir į bet kurį darbą,žiūriu kūrybiškai. Labai liūdžiu, kai matau sakant, jog straipsnių rašymas – tai reikalavimų atitikimas. Taip, reikalavimų SEO straipsniai turi ir juos atitikti reikia. Tačiau straipsniai – daugiau nei tai. Rašymas man – kūryba. Tai būdas perteikti Jūsų mintis. Jūsų idėjas, pranašumus, Jūsų istoriją. Būtent tai ir darau rašydama.

2. Nors rašau aš, bet daugeliu atveju, kalbu už Jus ir Jūsų vardu. Mėgstu pažinti savo klientus. Jų įmonę, pajusti jų komunikavimo stilių ir toną. Analizuoju jų profesinius soc. tinklus ir stengiuosi išlaikyti tą patį stilių ir „balsą”. Kitaip klientai pajus, kad puslapis – ne Jūsų, ne apie Jus.

3. Esu profesionali rinkodaristė, todėl žinau kaip kurti įtaigius tekstus, kurie padeda parduoti. Daug gilinausi į vartotojų psichologiją, veiksnius, paskatinančius pirkti. Tad rašydama tekstus, stengiuosi, kad jie būtų ne tik lengvai skaitomi, bet ir atliktų savo darbą.

 

Susisiekime!

Jeigu Jus sudomino straipsnių rašymo paslauga. O gal norite tiesiog pasikonsultuoti ar sužinoti daugiau informacijos - parašykite. Ir aš su Jumis susisieksiu! Jūsų žinutė dar nereikš užsakymo, tad rašykite drąsiai. Man patinka dalintis savo turimomis žiniomis, tad klauskite, konsultuokitės!