fbpx
mano nuostabieji klientai

SEO projektai

Kiekvienas klientas turi savo istoriją ir aš noriu ją papasakoti

SEO projektai – tai mano atliktų darbų pavyzdžiai. Labai dažnai į mane kreipiasi klientai, kurie jau turi el.parduotuvę ar internetinę svetainę. Tačiau ji nepateisina lūkesčių ir negeneruoja pardavimų. Dažniausiai taip nutinka dėl to, kad svetainei reikalingos SEO paslaugos. Žinoma, pirmiausia atlieku puslapio analizę ir informuoju klientus apie tai, kokie pokyčiai yra reikalingi. Išsamiai paaiškinu kas ir kodėl bus atliekama, keičiama.
Tačiau visuomet sakau – geriau nuo pat pradžių daryti teisingai. Taip sutaupoma ir laiko, ir pinigų. Jūsų dėmesiui – keletas atliktų darbų. Dauguma jų – puslapiai, kuriems buvo atliktas SEO optimizavimas. Žinoma, čia – vos keletas jų. Tačiau mėgstu, kai klientai mato ne tik mano žodžius, bet ir realius darbus.

CHICHI.LT

Žavinga el.parduotuvė, kurioje prekiaujam blakstienų priauginimo ir priežiūros priemonėmis. Parduotuvė buvo sukurta kitų kūrėjų, aš atlikau SEO, bei fotografavau didžiąją dalį produktų nuotraukų.

ChiChi.lt grožio studija
PURSKIAMAS-IDEGIS.LT

Mano kurta ir optimizuota internetinė svetainė, pristatanti purškiamo įdegio paslaugą. Jau pirmąjį mėnesį su svarbiausiomis raktinėmis frazėmis atsidūrusi pirmame Google paieškos puslapyje.

oksanatru.lt

Sukurta internetinė svetainė, pristatanti kūrybingą permanentinio makiažo meistrę ir jos teikiamas paslaugas. Svetainę kurdama, ją visuomet optimizuoju.

TATAPAPER.LT

www.tatapaper.lt

El.parduotuvė, kurioje galima įsigyti ekologiškų, pagamintų iš veganiškos odos arba kitaip – plaunamo popieriaus, gaminių. Puslapį kūrė kita kompanija, aš atlikau SEO ir pokyčius puslapio viduje.

www.fortocentras.lt

Internetinė svetainė, pristatanti automobilių švaros centro paslaugas. Puslapį kūriau ne aš, tačiau kliento užsakymu perdariau jį kardinaliai ir atlikau SEO.

giedrevencke

giedrevencke.com

Nuostabiai gražių, rankų darbo mezginių el.parduotuvė, kuriai atlikau SEO.